KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 8873070
nr 887 3070
Gouache
Lars Stenstad (f. 1921), Komposition, signerad. , motivet: 18x20
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:19:14
100 kr
200 kr
300 kr
Gouache